O nás

Pořádáme rozmanitou škálu aktivit v oblasti cyklistiky a věnujeme se všem věkovým kategoriím. Od pravidelných úterních švihů pro hobby cyklisty, přes tréninky pro mládežnické kategorie až po závodní program našeho týmu U23. Nejde nám jen o sportovní výkony, ale dbáme také na hodnoty fair-play. Naším cílem je se cyklistikou bavit.

Organizátor závodů

Máme dlouholeté zkušenosti s pořádáním různorodých cyklistických závodů. Zajišťujeme špičkový servis nejen pro závodníky, ale také pomáháme dalším pořadatelům a nadšencům do silniční cyklistiky. Mezi naše srdeční záležitosti patří Pardubické kritérium, které má tradici více než 40 let. Nebojíme se pořádat závody na dálnici před dokončením. Kdo může řict, že jezdil po dálnici na kole?

Promotéři závodů

ČPP Extraliga Masters, nejvyšší soutěž pro hobby cyklisty v České republice. Řídíme se pravidly Českého svazu cyklistiky a pořádáme kolem 16 závodů v ČR s veškerým servisem a zajištěním pro pořadatele. Vrcholem je Mistrovství ČR Masters, které pravidelně pořádáme. V roce 2024 se poprvé pojede společné mistrák se Slovenskem. Výkonný výbor ČPP ELM nadále nominuje závodníky a závodnice na MS GranFondo.

Časomíra

Vlastníme čipovou časomíru, včetně webové aplikace nasecasomira.cz, která poskytuje komfortní přihlašování, platby přes platební bránu a výsledkový servis. Pro samotné měření využíváme high-end německou technologii RaceResult, která nám umožňuje přesně změřit prakticky jakýkoli závod.

U23 a tým mládeže

Podporujeme mladé talenty a rozvíjíme závodníky od kategorie žáků, až po kategorii do 23 let. Dbáme na komplexní přípravu sportovců a používáme nejmodernější tréninkové metody a poznatky. Víme, že cyklistika není jen individuální sport a pracujeme na týmovosti a vzájemné spolupráci.

Velodrom

coming soon…
Copyright © 2024 - present by CzechCycleHub - All right reserved