nasecasomira.cz

Nasecasomira

nasecasomira.cz je projekt spolku CK Pardubice zabývající se registrací, výběrem startovného a měřením závodů. Aktuálně je naší doménou silniční cyklistika.

Pro samotné čipové měření využíváme technologii německé společnosti RACE RESULT, která patří k naprosté špičce ve svém oboru. Mezi referenčními závody jmenujme např. Tour Down Under, Okolo Maďarska, Okolo Slovinska a Okolo Švýcarska. Aktuálně se časomíra RACE RESULT využívá na více než 206.000 závodech v různých disciplínách.

nasecasomira.cz využívá pro registraci a úhradu startovného a dalších služeb portál založený na technologii NextJS a MongoDB a využívá platební bránu společnosti COMGATE, která umožňuje úhradu startovného v podstatě veškerými způsoby včetně platby kartou a Apple/Google Pay.

Dokážeme Vám tak zajistit měření jednoho závodu a také zajištění celého seriálu závodů, včetně propozic, atd. V případě zájmu o cenovou nabídku či o doplnění dalších informacích nás neváhejte kontaktovat na [email protected], mobil 734 678 003.

Copyright © 2024 - present by CzechCycleHub - All right reserved